DSC02614

Międzyzdrojska promenada przeżywa oblężenie o każdej porze dnia!

Irytują Was błąkający się wszędzie turyści i poruszające się bardzo wolno samochody? A może jesteście właścicielami prywatnych kwater czy punktów gastronomicznych? Wszystko wskazuje na to, że tegoroczny sezon może okazać się rekordowy!

Jak szacują eksperci z branży turystycznej, nad polskim morzem, może pojawić się nawet 20 procent więcej turystów niż w ub. roku. Ruch turystyczny na Pomorzu rośnie od lat. Wzrosty nie przekraczały jednak kilkunastu procent. Trwający już rok może być inny. Wszystko przez nieopanowany wciąż kryzys dotyczący uchodźców i emigrantów czy zagrożenie zamachami. Specjaliści od turystyki oceniają, że wiele osób postawi na bezpieczną Polskę. Także jeśli chodzi o zagranicznych turystów.

Już teraz można usłyszeć, że planowanych rezerwacji na wakacje jest więcej niż miejsc w hotelu. Zostały tylko pojedyncze terminy. Nie ma już też w lipcu czy sierpniu możliwości rezerwacji najbardziej luksusowego apartamentu w tym hotelu. Duże nadzieje mają właściciele pensjonatów. Pytania o wakacyjne rezerwacje pojawiały się już w styczniu. To wcześniej niż zwykle, bo przeważnie telefony zaczynają dzwonić na przełomie marca i kwietnia.