DSC09230

Choć mecz zakończył się podziałem punktów, to piłkarze z Wolina i Bydgoszczy pewnie przez dłuższy czas będą mieć go w pamięci. Znajdujący się w środkowej części tabeli zespół Chemika prowadził z Wyspiarzami nawet 2:0, aby ostatecznie bo bardzo widowiskowym pojedynku zremisować 3:3.

DSC09277

– Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie należała do najlepszych. Po błędzie Adriana Krzywickiego sędzia podyktował zasłużony rzut karny, który pewnie wykorzystali goście. Z naszej strony dwa razy uderzał Michał Adamczak i Jakub Tarka, jednak obaj uderzali w środek bramki. W przerwie w naszej drużynie nastąpiły trzy zmiany, które zdecydowanie zmieniły obraz gry. Od początku drugiej odsłony nasi zawodnicy narzucili wysokie tempo i zepchnęli zespół Chemika do głębokiej defensywy. Niestety w 53 min goście wyprowadzili kontrę podwyższając swoje prowadzenie. Od tego momentu na boisku istniał tylko jeden zespół. W 68 minucie bramkę kontaktową zdobył Adam Nagórski. Po chwili był już remis. Najładniejszą akcję zainicjował Marek Niewiada, następnie na małej przestrzeni kilka podań wymienili Konrad Bartoszewicz i bracia Nagórscy, wykończył wszystko pewnym uderzeniem Adrian Nagórski – relacjonuje trener Ozga.

DSC09385

Napór Vinety trwał cały czas. W 89 minucie meczu ładnym uderzeniem wolejem młodszy Nagórski wyprowadził Vikingów na prowadzenie. Niestety w doliczonym czasie gry goście wyrównali po dobrze wykonanym rzucie rożnym. Podział punktów to niestety nie jest zadowalający nas rezultat, pozostaje spory niedosyt. Już za tydzień wyjeżdżamy do Gdyni na mecz z tamtejszym Bałtykiem. Spotkanie odbędzie się w niedziele o godz. 13:00 na Narodowym Stadionie Rugby.

DSC09254

0:1 – 17′ – Szymon Maziarz (karny)
0:2 – 53′- Dawid Janicki
1:2 – 68′ – Adam Nagórski
2:2 – 73′ – Adrian Nagórski
3:2 – 87′ – Adam Nagórski
3:3 – 90′ – Robert Kawałek