dane

Dobiega końca 2016 rok. Dla portalu kamienskie.info, to bardzo dobry czas. Ostatnie 365 dni, to ponad pół miliona indywidualnych, niepowtarzalnych Czytelników, którzy wygenerowali 13,7 mln odsłon portalu kamienskie.info! Dziękujemy, że byliście z nami! Przygotowaliśmy krótkie podsumowanie, najbardziej poczytnych materiałów według danych z Google Analytics z ostatnich 12 miesięcy.

—————————————-

DSC00740

Radny przyłapany na podwójnym gazie

2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu pokazał alkomat po badaniu radnego Jerzego S., który w styczniowy niedzielny poranek w Dziwnówku doprowadził do zdarzenia drogowego. Jerzy S. w ostatnich wyborach samorządowych startując z lokalnego komitetu wyborczego uzyskał mandat radnego Rady Miejskiej w Dziwnowie. Po zdarzeniu radny trafił na policyjną emeryturę. Został skazany w zawieszeniu i dalej pełni funkcję radnego

—————————————-

Otwarcie-swietlicy-w-Dobropolu-34

Kpiny z prawa się zakończą? CBA interweniuje w Wolinie

Swoista gra prowadzona przez Burmistrz Eugeniusza Jasiewicza z agentami co prawda skończyła się odwołaniem z funkcji kierownika Zbigniewa Augustyniaka, jednak sam główny zainteresowany dalej świadczy swoje usługi dla Urzędu Miejskiego w Wolinie. Robi to będąc na umowie – zleceniu.

—————————————-

DSC09017

Spłonął XIX-wieczny dwór w Miłachowie

Początek kończącego się roku wymazał z mapy zabytków naszego powiatu przepiękny XIX – wieczny dwór w Miłachowie. Choć pożar gasili strażacy z całego powiatu, obiektu nie udało się uratować.

—————————————-

dsc08470

31-letni działacz PiS nowym szefem ARMiR w Golczewie

„Dobra zmiana” dociera do powiatu kamieńskiego, czyli 31-letni działacz PiS nowym szefem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Golczewie. Nasza publikacja była wykorzystywana przez ogólnokrajowe czasopisma.

—————————————-

Clipboard02

Przedwojenny Kamień Pomorski i Dziwnów w unikalnym filmie!

Dzięki zaprzyjaźnionemu reporterowi portalu swinoujskie.info, mogliśmy pokazać naszym Czytelnikom wyjątkowe, niepublikowane do tej pory nagranie obrazujące przedwojenny Kamień Pomorski odnalezione przez Karla Hoffkesa, pasjonata historii i przedsiębiorcy. Jeżeli tego nie widzieliście, musicie to zobaczyć!

—————————————-

DSC03615

Szkoła w Gostyniu zostaje! Wójt przegrywa głosowanie!

To było jedno z najgorętszych głosowań minionego roku. Dzięki determinacji mieszkańców Gostynia oraz decyzji większości Rady, szkoła w Gostyniu nie została zlikwidowana.

—————————————-

Ariel Juszczak

Radny w pełnej krasie

Kolejnym z tekstów, który według Google przyciągnął bardzo duża uwagę naszych Czytelników był materiał dotyczący radnego powiatowego Ariela Juszczaka. Samorządowiec z Jarszewa – bardzo aktywny w internecie prezentował odważnie swoje ciało podczas rutynowych czynności. Zdjęcia trafiały na jeden z portali społecznościowych.

—————————————-

DSC05100

Sceny z gali KSW w piekarni w Międzywodziu!

Tu w ruch szły nie tylko mąka czy drożdże ale także o wiele mocniejsze argumenty. Rutynowe ugniatanie ciasta i przygotowywanie wypieków przerwała sprzeczka dwóch pracowników. W powietrzu zamiast aromatów zapachowych unosił się testosteron!

—————————————-

DSC08078

Pytamy mieszkańców Wolina o podwyżki: „To skandal!”

– To skandal i złodziejstwo w biały dzień! Dla mojej czteroosobowej rodziny będzie to oznaczać 100 złotych miesięcznie za same śmieci! – oburzał się jeden z pytanych na planowane przez burmistrz Eugeniusza Jasiewicza podwyżki z tytułu gospodarowania odpadami. Co ciekawe, proces udało się na szczęście powstrzymać i horrendalne podwyżki nie weszły w życie a mimo to urzędnikom udało się niemalże zbilansować wydatki z przychodami.

—————————————-

Odległość od fermy do najbliższych zabudowań wyniesie niespełna 850 metrów

Odległość od fermy do najbliższych zabudowań wyniesie niespełna 850 metrów

W Gminie Golczewo powstanie potężna ferma norek!

Nad nastawionym na turystykę Golczewem zawisło widmo powstania ogromnej fermy norek. Informacja o planach firmy ze Żdżar zmotywowała do działania mieszkańców oraz władze Golczewa. Wszystko wskazuje na to, że inwestycja nie dojdzie do skutku.

—————————————-

DCIM104MEDIADJI_0003.JPG

Tragiczny wypadek pod Wolinem. Trzy osoby nie żyją

Ta tragedia wstrząsnęła zarówno Wolinem jak i całym powiatem. Trójka młodych ludzi w tym małe dziecko nie mieli szans w starciu z wyładowanym prętami TIRem. Było to kolejne tragiczne wydarzenie na tym odcinku drogi. Łącznie na przestrzeni kilku miesięcy zginęło tam pięć osób.

—————————————-

DSC05900

Czarny protest w Kamieniu Pomorskim – „Walczymy o prawo wyboru”

Nawet w Kamieniu Pomorskim doszło do protestów w ramach ogólnopolskiego strajku kobiet chciały wyrazić swoją dezaprobatę dla ewentualnych zmian zawartego w latach 90 kompromisu aborcyjnego.

—————————————-

Bez tytułuk

Skandal w Starostwie! Urzędnik instruuje jak antydatować dokumenty!

„Słońce, słoneczko mam już przygotowane pozwolenie na przebudowę oczyszczalni, na datę 15-tego (…) spraw, żeby oświadczenie do tego było z datą ubiegłotygodniową” – mówi w trakcie kilkuminutowego nagrania naczelnik z kamieńskiego starostwa do urzędniczki z międzyzdrojskiego ratusza. Dalej słyszymy wyraźną instrukcję, powtarzaną dwukrotnie dotyczącą antydatowania dokumentów. W wyniku ujawnionego przez nas skandalu, naczelnik Tadeusz Kawczak rozstał się z funkcją.

—————————————-

Wrak łodzi z Międzywodzia już na kamieńskiej Marinie

Jej wydobycie relacjonowały media z całej Polski, jednak tylko na łamach portalu kamienskie.info mogliście zobaczyć takie ujęcia!