Nazywam się Michał Sadowski i jestem kandydatem na Radnego Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. Mam 29 lat i od urodzenia jestem związany z miastem Kamień Pomorski. Jestem absolwentem ekonomii i organizacji przedsiębiorstw na Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Od 6 lat prowadzę własną działalność gospodarczą, która specjalizuje się w projektowaniu oraz nadzorowaniu inwestycji budowlanych i deweloperskich.

Mam wiele inicjatywy, jestem odważny i skuteczny. Nie przerażają mnie trudne wyzwania. Podjęte przeze mnie zobowiązania staną się podstawą moich działań. Jako kandydat do Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim chciałbym pomóc Państwu przy rozwiązywaniu tych większych jak i mniejszych problemów życia codziennego. Już dziś mogę śmiało zagwarantować, że w swoich działaniach będę otwarty na społeczeństwo.

Poniżej prezentuję Państwu swoje cele do realizacji:

– Wszystkie swoje diety przekaże na powstanie placów zabaw na okolicznych podwórkach. Chce zintensyfikować współpracę ze Spółdzielniami Mieszkaniowymi oraz okolicznymi wspólnotami, aby znaleźć miejsce zabaw dla Waszych dzieci;

– Modernizacja oświetlenia przy ul. Wilków Morskich, które wieczorami utrudnia życie spacerującym;

– Poprawa dróg na terenie całej gminy

– Będę czynił starania w celu dalszej adaptacji Parku im. Jana Pawła II

– Chcę rozbudować sieć monitoringu miejskiego w celu zwiększenia bezpieczeństwa na ulicach naszego miasta

– Przebudowa ulicy Pocztowej poprzez zmianę organizacji ruchu oraz stworzenie nowych stanowisk parkingowych

– Będę czynił starania mające na celu zmodernizowanie brakującego odcinka drogi ul. Basztowej pomiędzy nowo realizowaną inwestycją a Starym Rynkiem.

– Stworzenie nowych przestrzeni rekreacyjnych dla mieszkańców – starszych oraz młodszych

– Budowa dodatkowych miejsc parkingowych w obrębie starego miasta

– Planuję stworzyć miejsce campingowe dla turystów

– Chcę postawić na rozwój działalności kamieńskiej Mariny serwisowanie, naprawę oraz transport jachtów i łodzi

– Chcę i będę przy tym ogromnie dumny, z możliwości promowania lokalnych przedsiębiorców, ich produktów oraz usług

– Jeżeli zostanę radnym gwarantuję, że nie tylko przekażę wszystkie diety na budowy placów zabaw, ale dla przejrzystości działania – nawet jeżeli pojawi się taka oferta – nie zdecyduję się na zatrudnienie w żadnej z gminnych spółek. Uważam że łączenie funkcji radnego z pracą w podmiotach zależnych od gminy tworzy dwuznaczne sytuacje.

Chciałbym aby w naszym mieście zatarła się różnica pomiędzy pokoleniami. W trakcie rozmów ze starszymi mieszkańcami miasta, pomyślałem o stworzeniu programu „łączenia pokoleń” który polegałby na zaproszeniu do szkół w ramach lekcji wychowawczych osób starszych, które opowiedziałyby młodszym pokoleniom swoje historie i przekazały część swojego doświadczenia życiowego.

„Razem stworzymy więcej”