W piątek, 6 grudnia br., Święty Mikołaj z pomocnikami odwiedził dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim. Przyszedł do dzieci dużych i małych, młodszych i starszych – o nikim nie zapomniał i jak co roku gość z Laponii grzecznym dzieciom rozdawał słodkie upominki. Mikołaj miał dla wszystkich miłe słowa oraz serdeczne życzenia świąteczne.

Wspomnienie odwiedzin Mikołaja i podarowanych przez niego prezentów, to jedne z najwspanialszych chwil dzieciństwa każdego człowieka jakie pozostają w pamięci do końca życia. Dlatego właśnie Starosta Kamieński oraz Wicestarosta Kamieński starają się, aby co roku dzieci przebywające w placówkach nie były pozbawione tych radosnych chwil. W rolę Świętego Mikołaja wcielił się Józef Malec, Starosta Kamieński, a towarzyszyła mu Joanna Piwińska, Wicestarosta Kamieński, a także Roksana Jankowska-Niemczycka, Inspektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim.

Odwiedziny Mikołaja sprawiły dzieciom dużo uśmiechu i radości, a świąteczny nastrój sprawił, że wszyscy zaczęli myśleć o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia.

źródło:
Starostwo Powiatowe