Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia. To magiczny moment który spędzamy wśród rodziny, bliskich i przyjaciół. Czy myśleliście już, co znajdzie się na Waszym wigilijnym stole? Wybraliśmy się z wizytą do Restauracji Romans z Morzem w Dziwnówku, aby zapytać o ofertę świąteczną oraz o ich autorskie przysmaki! Możemy Wam podpowiedzieć że cała oferta zapowiada się pysznie!

Jakie potrawy kuchni regionalnej i tradycyjnej proponujecie?

Uwielbiamy klasykę i smaki które przypominają nam o rodzinnym domu. Dlatego chcąc urozmaicić ten wyjątkowy magiczny czas w roku, oferujemy różnorodne dania w tradycyjnym wydaniu: barszcz czerwony z nutą grzybową, pierogi z kapustą i grzybami, śledzie firmowe, pieczone mięsa.

Efektem Naszej pracy i zamiłowania do gotowania są również autorskie potrawy, które bardzo polecamy: pasztet z dorsza z szyjkami rakowymi czy roladki z matiasa faszerowane twarożkiem czosnkowym z suszonymi pomidorami i koprem. To danie na pewno przypadnie do gustu miłośnikom śledzi! 

Skąd pomysł na marynowane krewetki?

Z miłości do gotowania! Z doświadczenia wiemy że trzeba działać trochę pod prąd i to zawsze się opłaca a nam pomysłów nie brakuje. Nasi Goście bardzo lubią owoce morza. Tym razem zamiast podać je na sałacie postanowiliśmy zamknąć je w słoiczki. Krewetki są w trzech smakach i wyszły nam obłędnie pyszne! 

Co chcielibyście dodać na zakończenie?

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień i do skorzystania, skosztowania oferty świątecznej a także sklepiku świątecznego a miejscu w restauracji. Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia w życiu rodzinnym i zawodowym życzy Zespół Romans z Morzem.

Do kiedy można składać zamówienia?

Zamówienia można składać do 19.12.20 ( sobota) tel: 780 116 023 – na hasło „kamienskie.info” rabat 5%

Kliknij, aby pobrać formularz zamówienia