Czekamy na Ciebie! Pamiętaj – Pomaganie jest dziecinnie proste. Za sukcesem kryje się jedność, wspólne dobro i zgrany zespół!   Gramy w niedzielę niehandlową. Co to oznacza? Będziemy mieli jeszcze więcej czasu dla siebie! Zróbmy tłum, zróbmy hałas największej orkiestry i stwórzmy wyjątkową atmosferę pełną miłości! 

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Jego celem będzie zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej, czyli zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to wielkie czerwone serduszko, uśmiechnięty wolontariusz z puszką i Światełko do Nieba! Bądź razem z Nami w niedzielę, 12 stycznia, o godz. 20:00 i wspólnie wyślijmy mnóstwo pozytywnej energii do naszych Dobrych Aniołów! 
Ta wyjątkowa chwila jest idealnym momentem połączenia wszystkich wolontariuszy i darczyńców oraz przekazania sobie uśmiechu po tym pełnym emocji dniu. Jesteśmy jedyną taką społecznością na świecie, mimo różnic tego dnia patrzymy w jedną stronę i pomagamy w szczytnym celu. Światełka do nieba to zwieńczenie całego dnia świetnej zabawy, inspirujących rozmów i całej zbiórki, dlatego nie może Cię tam zabraknąć! Spotkajmy się przy hali sportowej w Świerznie. Świerznowskie światełko do nieba będziemy mogli zobaczyć dzięki naszym wspaniałym sponsorom.
Organizator