Nie milkną echa tragedii do jakiej doszło dziś w nocy (18.06) w Stuchowie (gm. Świerzno). Przypomnijmy, chwilę po północy, 27 – letni mężczyzna z niewiadomych póki co przyczyn zaatakował i ugodził kilkukrotnie nożem swoją 78 – letnią babcię. Kobieta zmarła.

– Wszyscy wiedzieli co działo się w tym mieszkaniu i jak zachowywał się S. To była tylko kwestia czasu, aby wydarzyła się taka tragedia – mówi nam jeden z sąsiadów. Jak relacjonowali nasi Czytelnicy. Chwilę po północy w mieszkaniu wybuchła awantura. Nie było to niczym wyjątkowym gdyż mężczyzna wszczynał takowe od kilku miesięcy. Tym razem doszło jednak do tragedii. Po awanturze, mężczyzna zaczął wrzeszczeć przez okno, że zabił swoją babcię. Po tym wybiegł przed budynek, rozebrał się do naga i dalej krzyczał.

– Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Musiał być pod wpływem jakichś środków. W jego postępowaniu widać było szaleństwo. To była dobra, starsza kobieta. Zawsze pomocna i uśmiechnięta, skora do rozmowy – relacjonuje nasz rozmówca.

Na tym jednak się nie skończyło, zanim na miejsce dojechała policja, nagi mężczyzna zdążył wejść na dach innego z bloków. Dopiero tam został ujęty przez funkcjonariuszy.