DSC03908

Najwidoczniej nikomu nie zależy na wizerunku i pomimo obietnic nie ma komu zadbać chociażby o wymianę kilkunastu desek na pomoście przy wolińskiej plaży. – Dyrektor Arys zapewniał na jednym z portali, że wszystko zostanie naprawione do końca czerwca. Mamy prawie koniec lipca a wszystko wygląda tak samo – irytuje się nasz Czytelnik.

plaza

Utworzony w ub. roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wolinie na swojej stronie internetowej wymienia plażę jako jedno z zarządzanych przez siebie miejsc. – Plaża w Wolinie z polem namiotowym. Toalety i natryski, boisko do piłki siatkowej plażowej, kometki (badminton). Plaża niestrzeżona – czytamy przy jednej z atrakcji OSiRu.

DSC03577

To przykre, że chwalą się czymś o co nie potrafią zadbać. Miejsce jest naprawdę urokliwe i spokojne. Są osoby które chciałyby bezpiecznie z niego korzystać – żali się nasz Czytelnik.

DSC03576

Wystające gwoździe, czy spróchniałe deski faktycznie nie przyciągają. Mimo to część osób nie baczy na fatalny stan pomostu i wchodzi na niego ryzykując zdrowiem.

DSC03911