23 lipca o godzinie 18:00 w Międzynarodowym Domu Kultury odbędzie się spotkanie z polską aktorką, artystką kabaretową, wokalistką. Pani Joanna mówi tak o sobie: „..miałam zostać artystą grafikiem, ale ukradła mnie scena”. Absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.  Nie lubi, jak sie mówi o niej – gwiazda. Jest zwykłą terapeutką, która leczy ludzi śmiechem. Największą nagrodą są dla niej wesołe twarze publiczności. 

Joanna Bartel znana z roli Andzi w serialu komediowym „Święta wojna”, a także kreacji filmowych: 1980 : Alicja -w którym także wykonywała piosenki, 1981: Białe tango, 1986: Komedianci z wczorajszej ulicy(także autorka piosenki), 1986: Budniokowie i inni, 1987: Sławna jak Sarajewo, 2007: Ryś jako głos Krysi Wafelówy, w 2005 zagrała Krystynę Riedel  w filmie Skazany na bluesa, 2010: Milion dolarów, 2011 -Na dobre i na złe. Występowała  w programach Dyżurny Satyryk Kraju w Polsacie, Śmiechu warte. Podkładała głos w serialu Niewolnica Isaura. 

W 2005 otrzymała nagrodę Kryształowy Granat dla najlepszej aktorki komediowej na IX Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu. Zapraszamy serdecznie! Wstęp jest wolny. Liczba miejsc ograniczona. 

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
www.mdkmiedzyzdroje.com
www.facebook.com/mdkmiedzyzdroje