Nowe Centrum sp. z o.o. w Międzyzdrojach przystąpiła do realizacji dwóch nowych inwestycji, które poprawić mają standard infrastruktury przyplażowej oraz stanowić cieszące oko obiekty, będące przykładem dobrej architektury w naszym mieście.

Pierwsza z inwestycji usytuowana będzie przy ulicy Bohaterów Warszawy w Międzyzdrojach, przy zejściu na plażę na wysokości ulicy Rybackiej i stanowić będzie zrealizowany zgodnie z zapisami obowiązującego planu miejscowego trzykondygnacyjny obiekt usługowo-gastronomiczny położony po wschodniej stronie zejścia na plażę wraz z przyległym do projektowanego budynku placem, pełniącym funkcję skweru rekreacyjnego oraz ciągu komunikacyjnego prowadzącego na plażę.

Druga inwestycja usytuowana zostanie przy ulicy Bohaterów Warszawy w Międzyzdrojach przy zejściu na plażę na wysokości ulicy Wesołej. Tu zgodnie z obowiązującym planem miejscowym powstać ma zespół parterowych budynków usługowo-gastronomicznych z tarasami na płaskich dachach budynków, usytuowanych po obu stronach zejścia na plażę.

W obu lokalizacjach przewidziana będzie poza funkcjami usług przyplażowych i gastronomii lokalizacja ogólnodostępnych toalet. Aktualnie podpisane zostały umowy na wykonanie projektów wraz z uzyskaniem pozwoleń na budowę na realizację obu w/w inwestycji z biurem projektowym AKO Architekci z Gdańska, które przygotowało wstępne koncepcje architektoniczne dla planowanych przedsięwzięć. Koncepcje m. in. tego biura projektowego zostały przedstawione Radzie Miejskiej, która jednogłośnie zdecydowała o ich wyborze i przystąpieniu do zagospodarowania terenów przy zejściach na plażę przy ulicy Rybackiej i Wesołej zgodnie z przedstawionymi w tych koncepcjach rozwiązaniami.

Powierzchnie w obiektach powstałych w ramach obu inwestycji Spółka przewiduje przeznaczyć na wynajem na okres 30 lat i zaprasza wszystkie podmioty zainteresowane najmem do współpracy.
W celu uzyskania informacji dotyczących prowadzonych inwestycji prosimy o kontakt mailowy pod adresem: e.konarzewska@nc-miedzyzdroje.pl.