Senior do opieki / 1150 Euro
Nr ref. 15163

O naszej firmie
MEDIPE PFLEGE Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Oferta pracy
Pan ma 90 lat, choruje na demencję z tendencją do zapominania. Jest miłą i spokojna osobą. Porusza się za pomocą balkonika, na zewnątrz ma wózek elektryczny. Ze względu na nietrzymanie moczu stosowane są pielucho – majtki, nie trzeba do Pana wstawać w nocy. Komunikacja z Podopiecznym przebiega prawidłowo.

Zadania Opiekunki/na
Do zadań Opiekunki/na należy wspieranie Podopiecznego podczas pielęgnacji ciała, całodobowa gotowość niesienia pomocy gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków, pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, organizacja czasu wolnego, robienie zakupów.

Lokalizacja:
Landwehr, Niemcy
Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki/na jest osobny pokój, osobna łazienka, jest dostęp do łącza internetowego.

Nasza oferta
Rozpoczęcie pracy od 15.01.2017 do 15.03.2017
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy
• Pomoc w organizacji podróży
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Mile widziane prawo jazdy kat. B

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 91 383 91 00
e-mail: szczecin@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług – w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).