sto2

Jazda samochodem na dwóch kołach, globus śmierci, strzał do samochodu z bazooki, płonący człowiek czy miażdżenie samochodów Monster Truckiem – to tylko kilka z atrakcji przewidzianych międzynarodowej rewii kaskaderskiej, która odbędzie się 24 lipca w Kamieniu Pomorskim. Wśród Czytelników, którzy wezmą udział w naszej zabawie rozlosujemy dziesięć pojedynczych wejściówek na imprezę!

Co zrobić aby wygrać wejściówkę? Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to wystarczy że polubisz kamienskie.info i udostępnisz ten artykuł z naszego facebookowego profilu. Listę nagrodzonych podamy 23 lipca.

Streets Owners – międzynarodowa rewia kaskaderska …bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu… Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń.Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy… sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zagramy bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu… na full mocy!

sto4

Decydując się na realizację przedsięwzięcia do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Być może nazwiska wielu z nich są dla Was znane. Nic dziwnego, ich dorobek artystyczny względnie sportowy jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets Owners.

Zamysł programu jest żywy, otwarty, wciąż ewoluuje i dojrzewa. Kierując się potrzebą zbudowania czegoś nowego, odmiennego ciągle szukamy inspiracji i podniet. Tworzymy od podstaw, to nasza siła. Skorzystamy ze sprzętu, na którym nie odważył się wystartować przed nami nikt dotąd. Klasyczne sekwencje zaprezentujemy w odważnej, diametralnie odmiennej aranżacji. Pomimo, że cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego główny nacisk kładziemy na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji. Zapraszamy

sto7

Streets Owners – międzynarodowa rewia kaskaderska… bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu… gdzie: Kamień Pomorski – Stadion Miejski ul. Wolińska kiedy: 24.07.2016 godz. 20:00 bilety: – 30 PLN, ulgowy – 20PLN kasa czynna na miejscu godzinę przed imprezą lub na biletyna.pl