1 grudnia 2019 odbyły się zawody w Stargardzie, w których zawodnicy klubu z Kamienia dzielnie się reprezentowali i przywieźli wiele medali. Zawody były dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. „Mistrzostwa Polski BJJ GI & NO GI dla dzieci i młodzieży” (GI – w kimonach, NO GI – bez kimon) „Animal Cup 3”.

Poniżej przedstawiamy medalistów Mistrzostw Polski :
1 miejsca🥇
Gutowski Szymon GI
Idzi Bartosz GI
Szabunia Kacper NO GI
Trojan Bartosz NO GI
Wołosiak Anita GI & NO GI

2 miejsca🥈
Hasiuk Jakub GI & NO GI
Idzi Bartosz NO GI
Korzemiacki Marcel GI
Majnert Igor GI & NO GI
Mikołajczyk Miłosz GI
Szymczyk Wojciech GI
Wiśniewski Kacper GI & NO GI

3 miejsca🥉
Bartkowski Marek GI & NO GI
Centkowski Igor NO GI
Hudy Kornel NO GI
Kapłaniak Jakub GI
Kazana Klaudia GI
Korzemiacki Marcel NO GI
Różycki Gordian GI

Medaliści Animal Cup 3 dla dorosłych.

1 miejsce🥇
Norbert Przybylski NO GI
Norbert startował w zawodach dla dorosłych, gdyż nie miał zawodników w swojej kategorii wagowej wśród młodzieży. Dlatego tym bardziej jego sukces jest ogromny po wygranej kategorii wśród dorosłych. Norbert ma zaledwie 16 lat.

3 miejsce🥉
Radosław Kapłaniak NO GI

Chcieliśmy jeszcze dodać, że na Mistrzostwach Polski dla dzieci i młodzieży udało się nam również jako Gold Team Polska w drużynie wywalczyć 1 miejsce 🥇w formule GI (kimona) oraz drugie miejsce 🥈w formule NO GI (bez kimon).

Reszta zawodników tego dnia musiała uznać wyższość rywali, serdecznie wszystkim gratuluje udziału w zawodach i walki do samego końca. Zebraliśmy naprawdę bardzo duże doświadczenie na Tych zawodach co pozwoli nam być jeszcze lepszymi w kolejnych i to już w 2020 roku w Kamieniu Pomorskim.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich do dopingowania Naszych młodych wojowników 18.01.2020 roku na hali sportowej przy ulicy Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim. Zapraszamy również lokalne firmy do współpracy przy organizacji drugiej edycji Superpucharu Polski BJJ GI & NO GI dla dzieci i młodzieży.

Ze sportowym pozdrowieniem
Prezes Stowarzyszenia / Trener
Energy Gold Team Kamień Pomorski
Wojciech Korzemiacki