DSC07437Święta już za niewiele ponad tydzień. W sklepach można już odczuć zwiększony ruch. Zastanawialiście się już, co znajdzie się na Waszym wigilijnym stole? Jeżeli nie, to podpowiadamy i zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty firmy Zubowicz KAM-13 z Kamienia Pomorskiego. W świątecznej ofercie znalazły się nie tylko przepyszne ryby, ale także wiele innych dań!

DSC07418

Już od jutra (16.12) na miejscu będzie można zakupić żywego karpia. Cena za kilogram wynosi 16 zł a patroszenie ryby jest gratis. Będzie można także zakupić fileta z dorsza czy łososia. W ofercie firmy Zubowicz nie mogłoby zabraknąć słynnego na całą Polskę Łososia Kiszonego w plastrach lub w kawałku. Termin przydatności pakowanego próżniowo specjału w plastrach to 14 dni, natomiast łososia kiszonego w kawałku to aż 140 dni.

DSC07459

Nasza wędzarnia powstała w 1987 roku, co świadczy o dużym doświadczeniu w wędzeniu ryb. Obecnie wędzimy w dwóch piecach, metodą tradycyjną, przy użyciu drewna olchowego. Nasze ryby to gwarancja dobrego smaku i świeżości. Nie zawierają konserwantów ani sztucznych dodatków. Większość z nich pochodzi z własnego połowu – mówią pracownicy firmy.

DSC07480

W tym roku wyjątkowo bogato prezentuje się oferta świątecznych rybnych specjałów – pierogi z łososiem, zupa rybna, rosół rybny, świąteczny pasztet z ryb słodkowodnych oraz łososia, dorsz po grecku, szczupak w galarecie czy mięso na tatar z łososia.

DSC07474

Firma Zubowicz przygotowała także śledzie na różne sposoby – śledź w occie, zasolony, w oleju, po cygańsku czy sałatka śledziowa.

DSC07449

Na wigilijnym stole nie powinno także zabraknąć wędzonych ryb. W firmie Zubowicz KAM-13 mamy do wyboru 11 rodzajów ryb! Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 513 070 570. Osobiste zamówienia na potrawy rybne można składać do 21 grudnia przy ulicy Wilków Morskich 3 w Kamieniu Pomorskim.