W dniach 6-8.03. w Nowinach ( woj. Świętokrzyskie) odbył się I Puchar Polski Kadetów w zapasach styl wolny, który był jednocześnie jedną z z dwóch eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży… W turnieju wzięło udział 229 zawodników z 69 klubów.

Znakomicie zaprezentował się zawodnik Wikinga Wolin, którzy godnie reprezentowali Wolińskie zapasy : Norbert Przybylski w kat. wagowa 110 kg – zdobył złoty medal (Norbert stoczył 5 walk z czego 5 zakończył zwycięsko) Po zwycięstwie w Pucharze Polski Norbert Przybylski został powołany przez trenera kadry Polski Kadetów Wojciecha Sadowskiego na Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy, który odbędzie się w Talinie – Estonia

I Puchar Polski dla zawodników naszego województwa miał dodatkowy wymiar …. dzięki ich postawie, zaangażowaniu, woli walki w klasyfikacji wojewódzkiej zajęli Pierwsze miejsce Trenerzy: Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński zadowoleni są z postawy swojego zawodnika jak podkreślają Norbert Przybylski ma duży potencjał aby uzyskiwać dobre wyniki.

Wiking Wolin