Powoli zbliżają się święta, dla wielu z nas najważniejsze. Kojarzą się z zapachem choinki, rodzinną atmosferą, aromatycznymi potrawami. W polską tradycję wpisały się organizowane w tym czasie jarmarki i festyny, tak jest i w Międzyzdrojach. „Międzyzdrojski Jarmark Świąteczno – Noworoczny to nasz nowy pomysł i propozycja spędzenia świątecznych chwil w Międzyzdrojach” informuje Burmistrz Mateusz Bobek.  „Dwutygodniowy jarmark organizujemy po raz pierwszy, dotychczas organizowaliśmy jednodniowy „Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny i Festiwal Choinki”, który cyklicznie co roku odbywa się przed świętami w amfiteatrze miejskim, w tym roku w dniu 21 grudnia od godz. 12:00 .

„Międzyzdrojski Jarmark Świąteczno – Noworoczny”  zaplanowano na promenadzie vis-a-vis oceanarium, gdzie przez dwa tygodnie od 21 grudnia br. do 6 stycznia 2020r. będzie można min. posmakować świątecznych dań: pierogów z kapustą i grzybami, pierników, czy orzechów laskowych. Dla zmarzniętych długimi spacerami po plaży wystawcy przygotowali  grzane wino, ciepłe szale, czapki i swetry. Organizatorzy nie zapomnieli o atrakcjach dla małych pociech. Dla dzieci przyszykowano bezpłatną karuzelę i żywą szopkę.   

Dysponujemy jeszcze wolnymi przestrzeniami wystawienniczymi. Chętnych zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 91 /32 80 441 lub 609 519 590 . 

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje