Chcesz zarobić 3200zł – 4000zł brutto miesięcznie, umowę o pracę i szefa który jest parterem w pracy?
Zapraszamy do nas…

Centrum pralnicze WashPRO – obsługujące klientów w Polsce i Niemczech poszukuje pracowników do zakładu w Wolinie:

Zatrudnimy:
– operator maszyn pralniczych – osoba będzie odpowiedzialna za obsługę pralnic, magla, maszyn pakujących oraz utrzymanie ich w należytym stanie technicznym.

– mechanik maszyn pralniczych/konserwator – wymagane prawo jazdy kat.B, osoba będzie zajmować się codziennym rozruchem kotłowni parowej w pralni i jej wyłączeniem po pracy.  Zadania powierzane to utrzymanie w ruchu maszyn pralniczych, pojazdów oraz ich przeglądami i naprawami. Wymagamy od kandydata uprawniania elektryczne i spawalnicze. Mile widziany hydraulik.

– kierowca kat.B – kierowca zajmuje się dostawami do klientów prania. Otrzymuje samochód na odpowiedzialność materialną i utrzymuje jego w należytym stanie technicznym i wizualnym. Kierowcy dbają także o plac zewnętrzny przy zakładzie.

– przedstawiciel handlowy – pracownik obsługuje klientów których posiada już pralnia i pozyskuje nowych. Wymagane prawo jazdy kat.B, wykształcenie wyższe, co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

– pracownik biurowy  (wymagana znajomość języka niemieckiego). Pracownik będzie zajmował się bieżącymi sprawami admiracyjnymi i produkcją. Do obowiązków należeć będzie rozwój rynku wysyłkowego.

– księgowa/ kadry.

– Panią sprzątającą firmę.

Po okresie próbnym zapewniamy:
– umowę o pracę
– wynagrodzenie na poziomie od 3200zł – 4000zł brutto
– szkolenia

Wymagamy:
– punktualności i zaangażowania w prace
– na terenie zakazu obowiązuje całkowity zakaz palenia
– książeczki zdrowia

Wybrane osoby zaprosimy do współpracy od 1 marca 2020. Podania o pracę WRAZ ZE ZDJĘCIEM  przyjmujemy już dziś poprzez email: biuro@washpro.eu lub osobiście na ul. Wolińska 6b w Wolinie.