ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami.

Opiekunka z czynnym prawem jazdy – 50 EUR DODATKU
Wyjedź z nami w lipcu i odbierz premię letnią – nawet 180 EUR!

Miejsce pracy: Niemcy, Siegen

Podopieczny:
Do opieki jest 77-letni pan, który kilka miesięcy temu przeszedł udar. Senior porusza się przy balkoniku, ale do dyspozycji jest też wózek. Ważne, aby Opiekunka miała czynne prawo jazdy, gdyż pana trzeba zawozić na rehabilitację i wizyty lekarskie. Do zadań osoby sprawującej opiekę będzie należało też asystowanie seniorowi w czynnościach związanych z higieną, szczególnie przy kąpieli i ubieraniu. Na noc zakłada się podopiecznemu pieluchomajtki. Opiekunka odpowiada też za gotowanie, dbanie o porządek w domu oraz robienie zakupów. Pan jest osobą serdeczną i spokojną, w przeszłości pracował jako nauczyciel.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka w dużym domu sam, zajmuje parter. Opiekunka ma do dyspozycji całe piętro, w tym oddzielną łazienkę. Można korzystać z Internetu. Sklepy znajdują się w sąsiedztwie. Raz w tygodniu przychodzi osoba sprzątająca.

W ATERIMA MED zapewniamy:
– legalne i bezpieczne zatrudnienie,
– atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
– pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
– sprawdzone i pewne miejsca pracy,
– pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
– ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
– stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
– zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
– stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
Biuro Rekrutacyjne w Szczecinie
Ul. Piłsudskiego 31/2
tel.: 915065555
www.aterima-med.pl
szczecin@aterima-med.pl