Kontynuujemy cykle prezentacji Waszych dzielnicowych. Podane adresy mailowe ułatwią Wam kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

MIASTO I GMINA WOLIN

sierż. sztab. Maciej Gmiński

telefony kontaktowe:

47 78 34 659

571 323 819 (aktywny podczas służby obchodowej)

adresy email:

dzielnicowy.wolin5@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr V (teren miejski) obejmuje:Miejscowości: Wolin.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 sierpnia 2020 do 31 stycznia 2021 roku:

W rejonie służbowym na ul. Mostowej i terenie nabrzeża zdiagnozowano problem spożywania alkoholu w miejscach publicznych objętych zakazem spożywania alkoholu. Problem zdiagnozowano w trakcie spotkań ze społeczeństwem oraz w trakcie obchodu.

mł. asp. Wojciech Ziółkowski

telefony kontaktowe:

47 78 34 359

571 323 821 (aktywny podczas służby obchodowej)

adresy email:

dzielnicowy.wolin6@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr VI (teren pozamiejski) obejmuje:

Miejscowości: Płocin, Sułomino, Karnocice, Dargobądz, Ostoja, Kodrąbek, Kodrąb, Jagienki, Joromierz, Mokrzyca Mała, Mokrzyca Wielka, Łowno, Ładzin, Warnowo, Darzowice, Unin, Rabiąż, Jarzębowo, Korzęcin, Domysłów, Wisełka, Kołczewo, Łuskowo, Sierosław, Świętoujść, Wartowo, Warnowo, Łojszyno, Granik, Rekowo, Zastań, Żółwino.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 sierpnia 2020 do 31 stycznia 2021 roku:

W rejonie służbowym na terenie miejscowości Kołczewo i Wisełka zdiagnozowano problem osób spożywających alkohol w miejscach publicznych. W Kołczewie na terenie skweru w centrum wsi oraz w Wisełce w okolicach sklepów spożywczych. Do zdarzeń dochodzi w godzinach popołudniowych i wieczornych .Problem zdiagnozowany w trakcie spotkań ze społeczeństwem i sołtysami.

 asp. Krzysztof Pacholski

telefony kontaktowe:

47 78 34 357

571 323 818 (aktywny podczas służby obchodowej)

adres email:

dzielnicowy.wolin7@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr VII (teren pozamiejski) obejmuje:

Miejscowości: Ostromice, Strzegowo, Troszynek, Troszyn, Parłowo, Parłówko, Mierzęcin, Wiejkowo, Siniechowo, Skoszewo, Koniewo, Zagórze, Wiejkówko, Gogolice, Recław, Rzeczyn. Piaski Wielkie. Laska, Dramino, Dobropole, Jagniątkowo.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 sierpnia 2020 do 31 stycznia 2021 roku:

W rejonie służbowym w miejscowości Piaski Wielkie i Wiejkowo zdiagnozowano problem spożywania alkoholu w miejscach publicznych , w okolicach przystanków autobusowych. Problem zdiagnozowano w trakcie spotkań ze społeczeństwem.

MIASTO I GMINA MIĘDZYZDROJE

asp. szt. Dariusz Marjański