Nadchodzący rok to kolejne zmiany podatkowe, a co za tym idzie kolejne obowiązki dla podatników. Jedną z nich jest obowiązek prowadzenia rejestru elektronicznego od stycznia 2018 roku. Nie macie pewności jak to zrobić? Potrzebujecie porady? Nic prostszego! Wystarczy, że skorzystacie z usług Biura Rachunkowego pani Iwony Stefańskiej. 

– Zapraszam wszystkich chętnych Przedsiębiorców do współpracy. W ich imieniu załatwię wszystkie sprawy Urzędowe, podatkowe i kadrowe. Odbiorę osobiście od Klienta dokumenty, poprowadzę księgowość, złożę JPK, deklaracje VAT, dokumenty w ZUS, w GUS, sporządzę listy wynagrodzeń. Poprowadzę akta osobowe pracowników zgodnie z wymogami Państwowej Inspekcji Pracy, pomogę w dokumentacji BHP. Nie zajmę dużo czasu, chcę odciążyć każdego przedsiębiorcę od obowiązków, tak abyście mogli Państwo zajmować się swoim biznesem – podkreśla Iwona Stefańska.

Jak skorzystać z usług Biura Rachunkowego? Wystarczy skontaktować się z jego właścicielką dzwoniąc pod nr 607 289 815 lub mailowo iwonastefanska70@gmail.com