Nowi funkcjonariusze, odbywający właśnie adaptację zawodową w Komisariacie Policji w Międzyzdrojach, wspierani przez opiekuna z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, zatrzymali dwie osoby poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności. Kolejne 6 miesięcy zatrzymani mężczyźni spędzą w zakładzie karnym.

We wtorek (12.11.2019 r.), funkcjonariusze adaptacji zawodowej: post. Izabela Klatt oraz st. post. Piotr Przybylski – pełniący służbę na terenie Komisariatu Policji w Międzyzdrojach, pod czujnym okiem opiekuna z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie sierż. Jakuba Sobolewskiego, zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności.

Na widok policjantów obydwaj mężczyźni zaczęli zachowywać się bardzo nerwowo. W trakcie podjętych wobec nich interwencji okazało się, że 55-letni i 63-letni mieszkańcy gminy Międzyzdroje, są poszukiwani.

Mężczyzn zatrzymano i doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Dzięki czujnym stróżom prawa nie unikną oni odpowiedzialności za swoje postępowanie i następne 6 miesięcy spędzą w zakładzie karnym.

źródło:
Rzecznik KPP w Kamieniu Pomorskim