44d2ba805abc90daae0f2cf54084d374

Gryficka policja wciąż prowadzi czynności w sprawie zdarzenia, do którego doszło w Trzygłowie (gm. Gryfice). To właśnie w tej miejscowości, w minioną niedzielę 3 lipca, młody mężczyzna dopuścił się innych czynności seksualnych na 7-letniej dziewczynce.

Od tragicznego zdarzenia minęło już 6 dni. W niedzielę rano w Trzygłowie pojawił się młody mężczyzna, który dopuścił się innych czynności seksualnych na 7-latce. Zboczeniec poruszał się samochodem marki Volkswagen Passat o numerach rejestracyjnych zaczynających się na litery ZGY. Mężczyzna zwabił do samochodu dziewczynkę. Na szczęście, całe wydarzenie w porę zauważyła jedna z mieszkanek i natychmiast wszczęła alarm. To spłoszyło zboczeńca, który chwilę później ruszył do ucieczki.

W sprawie sprawcy napaści, na bieżąco kontaktujemy się z gryficką policją. Z oficjalnych informacji przekazywanych przez rzecznika KPP w Gryficach wiemy, że policja cały czas szuka sprawcy ataku na dziewczynkę, jednak dla dobra prowadzonego śledztwa nie są udzielane żadne informacje. Wiadomo też, że został sporządzony portret pamięciowy młodego mężczyzny. Jednak jak dotąd nie został opublikowany.

Superportal24