Polecam Państwu dom w zabudowie bliźniaczej usadowiony na działce o powierzchni 336 m2, położony blisko Zalewu Kamieńskiego na terenie gminy Kamień Pomorski. Oferta obejmuje również działkę 849 m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Dom znajduje się w odległości około 200 m od zalewu. Na powierzchnię użytkową ok. 130 m2 składają się:

*PARTER: 2 pokoje, łazienka z WC (wanna) z oknem, kuchnia z oknem, holl z drewnianymi schodami w bardzo dobrym stanie, prowadzącymi na użytkowe poddasze, z parteru schodzimy również do piwnicy

*PODDASZE: 1 pokój, łazienka/wc, powierzchnia z przygotowanymi ścianami do adaptacji na pokój oraz holl z miejscem na wypoczynek.

Dom z cegły, na kamiennej podmurówce, w stanie do zamieszkania, jednak wymagający remontu. Budynek ogrzewany alternatywnie piecem typu „koza”, piecem kaflowym lub CO znajdującym się w piwnicy. Dach kryty dachówką betonową, stolarka okienna częściowo wymieniona na PCV, pozostała drewniana starego typu, drzwiowa – częściowo wymieniona.
Na nieruchomości dostępne media: woda, prąd, kanalizacja. Spokojna i cicha lokalizacja z sąsiedztwem domów jednorodzinnych. Nieruchomość zapewniająca komfort spokojnego odpoczynku na uboczu od codziennego zgiełku.

Serdecznie zapraszam – cena do rozsądnej negocjacji.

Telefon: 669-990-147