Poczuj morską bryzę. Spełnij swoje marzenia o dobrym wypoczynku. Zainwestuj bezpiecznie! Myślałeś o inwestycji nad morzem? Dlaczego nie w urokliwym Dziwnówku – nadmorskiej miejscowości od lat znanej ze znakomitych warunków uzdrowiskowych i wypoczynkowych. Piaszczyste, szerokie plaże, czyste kąpieliska i niepowtarzalny klimat sprawiają, że chce się tu wracać tak często, jak to możliwe, a Sol&Sand dostosowane jest do pobytów całorocznych.

Sol&Sand Baltic Resort to zespół kameralnych budynków z komfortowymi apartamentami wakacyjnymi, dla osób ceniących sobie spokój i niezależność. Inwestycja zajmuje teren wielkości prawie 4,5 ha i stanowić będzie zamknięty, całodobowo chroniony kompleks wypoczynkowy dla osób w każdym wieku – rodzin z dziećmi, par oraz emerytów, chcących spędzić czas w miejscu, w którym mogą się zrelaksować i jednocześnie poczuć, jak w domu.

W I etapie realizowane są 2 komfortowe wille, które na 3 kondygnacjach (w tym kondygnacja z antresolą) oferują lokale od 34 do 87m2. Apartamenty na parterze mają duże, prywatne ogrody, w których toczyć się będzie letnie życie. Górne kondygnacje zachwycają przestronnością, antresolami pozwalającymi na swobodną aranżację i dużymi przeszkleniami. Słońce to przecież nasz znak rozpoznawczy.

W kolejnych etapach inwestycji powstanie naturalny basen oraz oraz plac zabaw. Od strony ul. Kamieńskiej planujemy zespół budynków komercyjnych ze strefą fitness, SPA, gastronomią i całorocznymi strefami wypoczynku. Wszystkie wymienione atuty sprawiają, że wakacyjny apartament w Sol&Sand Baltic Resort sprawdzi się doskonale, jako bezpieczna inwestycja w pasywny dochód o oprocentowaniu wyższym, niż miesięczna lokata w banku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę firmy Sol&Sand