Amerykańskie burgery, wyjątkowa atmosfera i klimat dzikiego zachodu oraz jak co roku bardzo duża dawka muzyki country. Wszystko to od 16 do 19 lipca będzie można zobaczyć w Sułominie! Warto się spieszyć, gdyż ilość osób, która będzie mogła wziąć udział w evencie jest ograniczona.

16.07 czwartek

Zespół Fair Play z Małgosią Jarmoc w programie piosenki Agnieszki Osieckiej.
Caroline & The Lucky Ones

17.07 piątek
Fair Play z amerykańskami evergreenami
Caroline & The Lucky Ones
Zachodniopomorski band Specyficzni

18.07 sobota
Tadeusz Wasilewski muzyka peruwiańska
Babsztyl

Sosnowski Band wschodząca gwiazda polskiego bluesa,

Amerykanie The Simply Rednecks dla countrowców i do tańca.

Strefa 50

Karnety najlepiej kupować w przedsprzedaży http://western-piknik.pl/news.php#bilety bo może ich zabraknąć. Jeśli będzie zmiana korzystna w niedalekim czasie odnośnie limitu osób karnety będą też sprzedawane na miejscu. Odbieramy sporo telefonów i maili. Prosimy was o wcześniejszy zakup karnetów wstępu aby móc się policzyć,ilu będzie uczestników imprezy.

Ważna informacja:
Program główny jest stale w budowie i odbędzie się na scenie nad zalewem.Duży teren przeznaczony jest na miejsce zlotu i pole namiotowe.W miejscu sceny głównej będzie DISCO KLEPISKO gdzie zagramy wszystkie rodzaje muzyki festiwalu ułożymy dechy do tańca będziemy was uczyć tańczyć. Disco klepisko lekcje tańca liniowego poprowadzi znana z poprzedniej edycji Beata w piątek od 17-20 w sobote od 14-19.Disco start o 20:00

Będzie też co zjeść amerykańskie burgery i znany od lat szaszłyk pojawi się na imprezie! Piwo i whiskey nie zabraknie, bary prowadzi nasz dobry znajomy Mirek! W piątek i w sobotę o godzinie 22:00 czeka nas wielkie strzelanie kowboje! Wyrzutnie fajerwerków są już w drodze do Sułomina! Pokaz będzie na cyplu w centrum wydarzeń imprezy a poświata kolorowych fajerwerków będzie mienić się nad taflą wody. Coś czego nie było u nas od lat! Trzymajcie kapelusze bo jak łupnie to Ihhaaa !

Sułomino czeka na was!
Organizator