Organizator szeregu światowej sławy wydarzeń na terenie Międzyzdrojów – Piotr Droński nie zwalnia tempa. Po 2020 roku stojącym pod znakiem pandemii koronawirusa, przedsiębiorca już zapowiada kolejne arcyciekawe eventy. Będzie się działo, bowiem przyszły rok ma stać pod znakiem renomowanych marek Rolls Royce, Mc Laren, Ferrari i Bentley a to nie wszystko! Pod Piano Cafe pojawi się samolot!

– Ledwie minął ten letni sezon, a już myślimy o kolejnym planując kilka arcyciekawych eventów. W czasie lata 2021 zorganizujemy w naszym Piano Cafe wspólne wydarzenia z tak renomowanymi, samochodowymi markami jak Rolls Royce, Mc Laren, Ferrari i Bentley – stwierdza Piotr Droński.

To jednak nie wszystko! Biznesmen pracuje nad wyjątkowym wieczorem, któremu już teraz nadaję status super eventu!

Planujemy wieczór wyjątkowy, ponieważ przed naszym lokalem, w parku, stanie samolot odrzutowy marki Cirrus Version Jet (cena zakupu ok. 13 mln zł netto). Jeśli na jego tle staną jeszcze auta z podniesionymi niczym skrzydła drzwiami, sportowe łodzie, to widok i emocje mogą być na prawdę spektakularne. Z pewnością będzie się on cieszył ogromnym zainteresowaniem. Ten pomysł to efekt współpracy z polskim przedstawicielem tego amerykańskiego producenta luksusowego jeta, z którym wspólnie postaramy się trafić do podobnej grupy potencjalnych klientów – dodaje Droński.