Zbliżający się weekend zapowiada się z temperaturą na plusie oraz bez opadów. W związku z tym jest to dobry moment, by wyrwać się na chwilę z domu. Międzyzdroje to dobra opcja dla tych, którzy nie mają tyle czasu, aby wyjechać w góry, ale również dla tych, którzy nie wiedzą jak pięknie może być u nas zimą.

Obowiązkowym punktem na mapie Międzyzdrojów oprócz samego Morza Bałtyckiego i Mola jest „Oceanarium Międzyzdroje”. Jest to miejsce, które doceniają zarówno starsi jak i młodsi. Można przenieść się w podwodny świat, na chwilę zatrzymać się i zatracić w krainie ryb. Na najwyższym poziomie czeka na Państwa strefa relaksu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci zajmą się zabawą, a dorośli odpoczną w wygodnej przestrzeni pełnej ciepła.

„Oceanarium Międzyzdroje” w wielkim skrócie to 3000m2, około 220 Ton wody, 3 piętra na których umieszczone są zbiorniki wodne z okazami z najdalszych zakątków świata oraz wspomniana już wyżej bawialnia i strefa relaksu. 16 metrowy Półtunel przykuwa uwagę, Piranie szczerzą zęby, Rekiny trenują pływanie, Mureny wyglądają ze swych jam, a Nemo z Dory czekają na najmłodszych! Nie ma co zdradzać wszystkich sekretów Oceanarium! Sami zobaczcie co na Was czeka w tym wspaniałym miejscu!

Dodatkowo w zbliżający się weekend (19-21.02, tj. Piątek, Sobota,Niedziela) w Oceanarium Cafe odbywać się będzie Festiwal Słodkości – oczywiście zgodnie z reżimem sanitarnym w dobie panującej pandemii. Można zabrać smaczki ze sobą na spacer brzegiem morza i umilić sobie spędzony czas w Międzyzdrojach.

Zimowe Morze czeka!