Lubicie produkty Wegetariańskie? ​PKN Orlen rozszerza swoją ofertę gastronomiczną na stacjach o linię produktów dedykowaną dla wegan i wegetarian. Nowe produkty przygotowane będą na bazie polskich, lokalnych produktów: świeżych warzyw, składników roślinnych i naturalnych przypraw, wzbogaconych o pyszne pachnące pieczywo możecie spróbować na stacji paliw przy ulicy Szczecińskiej w Kamieniu Pomorskim.

Oferta dostępna w Stop Cafe na stacjach ORLEN jest odpowiedzią firmy na rynkowe trendy żywieniowe. Coraz częściej klienci poszukują produktów, które nie zawierają żadnych surowców pochodzenia zwierzęcego, a przy tym stanowią smaczny i wartościowy posiłek. Dlatego PKN ORLEN podjął decyzję o wprowadzeniu tej linii produktów do oferty gastronomicznej. Wszystkie produkty dla wegan i wegetarian dostępne są na stacjach ORLEN w promocyjnych cenach.

Wśród nowych smaków będzie można odnaleźć m. in. jaglanego burgera, burgera z burakiem czy burgera z cieciorką, wege mini margheritę, wrapa falafel. Całość oferty dopełniają wyśmienite świeże soki owocowe oraz owocowo – warzywne wyciskane na miejscu.

To jednak nie wszystko! Jak promuje się Orlen, teraz na stacji możecie spróbować także gofra z bitą śmietaną i owocami przedłużającego smak wakacji. PKN Orlen przy ulicy Szczecińskiej zaprasza do degustacji nowych produktów!