Drodzy Mieszkańcy Gminy Kamień Pomorski! Kamieński Dom Kultury szuka wolontariuszy do pomocy przy obsłudze Pikników Rodzinnych. – Szukamy osób, które chciałyby przysłużyć się lokalnej społeczności. Pikniki Rodzinne to już tradycja w Kamieniu Pomorskim. Rok 2019 pokazał nam jak dużą potrzebę spotkań i wspólnej zabawy mają mieszkańcy naszego regionu Organizatorem Pikników jest Kamieński Dom Kultury, który niestety ma ograniczone możliwości osobowe i budżetowe. Liczymy więc na Waszą pomoc! – apelują pracownicy KADEKu.

Pikniki odbywają się w czwartki w godzinach między 16:00, a 19:00 przez cały sierpień. Zakres pracy wolontariackiej to np. malowanie buziek, plecenie warkoczyków, kręcenie waty, przypilnowanie kącika plastycznego czy dezynfekcji rąk… Nic trudnego, a jakże ułatwiło by nam to organizację! A może masz własny pomysł lub prowadzisz działalność, która może nas wesprzeć?
Mamy nadzieję, że znajdą się osoby, którym życie kulturalne, społeczne naszego miasta nie jest obojętne i które chciałyby dołożyć starań, żeby działo się w nim jak najwięcej!

Dziękujemy wolontariuszom, którzy pomagali nam w ubiegłym roku: Pani Walentynie, Justynie, Klubowi Seniora Lawenda, Państwu Michałowskim, Panu Stanisławowi, Damianowi, Patrycji, Beatce, Aldonie i wielu innym, którzy wielokrotnie służyli nam pomocną dłonią! Od września nasi wolontariusze będą mogli wykorzystać swoje „Złote karty Wolontariusza” i skorzystać z 50% upustu na odpłatne zajęcia, warsztaty lub koncerty w KDK. Pomaganie popłaca!

Więcej informacji na FB, w wiadomości prywatnej oraz przez telefon: 663 980 133 lub bezpośrednio do Dyrekcji: 601 553 280. Zapraszamy!