Kamieńskie nabrzeże barkowe odmienione po modernizacji przeprowadzonej przez firmę PHU Rosiecki. Na miejscu prowadzono także roboty wodne. Możliwe, że to jednak nie wszystko! Gmina wraz z Urzędem Morskim czeka na decyzję związaną z dofinasowaniem kolejnego projektu wartego 6,5 mln złotych!

Prace przy nabrzeżu barkowym prowadziła szczecińska firma PHU Rusiecki. Całość zadania ma zamknąć się w kwocie około 1,5 mln złotych. Tereny mają zyskać nowy blask i jak czytamy w projekcie zachować swoją dotychczasową funkcję, a dodatkowo stać się swoistymi bulwarami.

Wszystko wskazuje na to, że to jednak nie koniec gdyż Gmina Kamień Pomorski w partnerstwie z Urzędem Morskim planuje przebudowę cześć mola wraz z nabrzeżem do elewatora. Samorząd czeka na decyzję odnośnie możliwości otrzymania środków na drugi etap – na bulwary wraz z centrum usług rekreacyjno – gastronomicznym. Inwestycja opiewa na kwotę 6,5 mln złotych.

Przypomnijmy, dzięki uzyskanemu dofinansowaniu w kwocie 15 mln najpóźniej w połowie 2021 roku rozpocznie się modernizacja portu oraz ulicy Wilków Morskich.