Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza na XXI Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu, który odbędzie się w sobotę, 7 marca 2020 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim. Impreza rozpocznie się o godz. 18:00 meczem o trzecie miejsce, w którym spotkają się ustępujący już Mistrz KALF-u Repro Service Pol oraz najlepsza drużyna fazy zasadniczej Bosman Chomino. 

Przed rozegraniem meczu finałowego organizatorzy zapraszają na program artystyczny, w którym goście będą mogli zobaczyć występy zespołu tańca KEEP. Tą część wieczoru uświetni  występ w wykonaniu Finalistki konkursu Programu „Mam Talent” Anny Filipowskiej.  Po części artystycznej na parkiecie zobaczymy prezentację czwartoligowego zespołu MKS Gryf Kamień Pomorski.

W najważniejszym wydarzeniu tego wieczoru czyli w meczu finałowym o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego w Futsalu, ok. godz. 20.00 zagrają Medicina oraz KP PSP Kamień Pomorski. Ceremonia otwarcia imprezy finałowej rozpocznie się od prezentacji drużyn. W tym roku zawodników na mecz finałowy poprowadzą najmłodsi piłkarze AP Gryf Kamień Pomorski z sekcji przedszkolaków prowadzonej przez trenera Remigiusza Pęcaka.

Zapowiada się emocjonujące widowisko. Poza przejściowym trofeum mistrza turnieju, dzięki naszym sponsorom drużyny zagrają także o nagrody o łącznej puli 6 000 zł.

Sponsorzy turnieju:
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim – fundator nagrody głównej, Kamieńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Kamieniu Pomorskim, ALBI – Kacper Rudnik, Pistacchio Ice & Coffee, Pizzeria Aleksandria, Marina Pallatium, Ciastkarnia – Piekarnia Żelek, JH Kamień Pomorski – Jan i Sebastian Hybiak, Zina – Sponsor Strategiczny. Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim 

Program imprezy:
18:00 Mecz o III Miejsce: Repro Service Pol – Bosman Chomino
19:00 – 19:50 – występy artystyczne: zespół tańca KEEP,  pokaz akrobatyki gimnastycznej w wykonaniu Finalistki konkursu Programu Mam Talent – Anny Filipowskiej, prezentacja drużyny seniorów MKS Gryf Kamień Pomorski
19:50 Prezentacja drużyn finalistów
20:00 Mecz finałowy: Medicina – KP PSP Kamień Pomorski