Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć tegoroczna impreza, ze względu na sytuację pandemiczną będzie miała zupełnie inny, skromniejsza charakter. WOŚP zagra także w Dziwnowie, skąd około 14:15 podczas morsowanie na plaży odbędzie się łączenie na żywo ze stacją TVN, TVN24 i TTV.

– Łączenie odbędzie się w dniu Finału około 14:15 podczas morsowania na plaży w Dziwnowie. Będziemy w TVN, TVN24, TTV i Playerze. W związku z tym morsowanie zostaje przełożone z godziny 12:00 na godzinę 14:00 – informują organizatorzy.

Sztab WOŚP Dziwnów zaprasza na zawody sportowe pod nazwą: 2.Dziwnowski Bieg Policz się z Cukrzycą. W tym roku można startować aż na dwa dystanse. Zapraszamy w dniu 29.Finału WOŚP wszystkich zainteresowanych zawodami.

Sztab WOŚP Dziwnów zaprasza do rodzinnej Gry Terenowej, która odbędzie się w dniu 29. Finału. Gra zorganizowana przy współudziale OSP Dziwnów oraz WOPR Dziwnów.
Cały czas trwa licytacja wielu atrakcyjnych przedmiotów sztabu WOŚP w Dziwnowie: https://allegro.pl/uzytkownik/wosp_dziwnow?bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-5-0112