6 grudnia br.  w świetlicy wiejskiej w Stuchowie odbyła się Impreza Mikołajkowa, na którą przybyła liczna dzieci z naszego sołectwa.

Na naszych milusińskich czekały liczne konkursy, gry, zabawy oraz słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice. Wójt Świerzna Radosław Drozdowicz obdarował wszystkie dzieci słodką niespodzianką. Podczas Mikołajek strażacy z OSP Stuchowo zaprezentowali pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, po którym każdy uczestnik otrzymał ratowniczy gadżet. Do naszej imprezy swoją cegiełkę dołożyła Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a starszym uczestnikom rozdawano  o przeciwdziałaniu przemocy i alkoholizmowi.

W końcu nastał najważniejszy, wypatrywany przez dzieci moment piątkowego wieczoru. Wozem strażackim przybył Święty Mikołaj z workiem prezentów! Radość i uśmiech, który malował się na twarzach obdarowanych dzieci była bezcenna.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom, rodzicom oraz osobom, które włączyły się `w organizację i przebieg Imprezy Mikołajkowej w Stuchowie.

źródło: Opiekun świetlicy wiejskiej w Stuchowie