DSC03063

Zdjęcia w fotobudce, słodki poczęstunek, upominki dla najmłodszych oraz rabaty na zakupione produkty – takie niespodzianki czekają dziś (6.12) na wszystkich klientów, którzy zdecydują się zrobić zakupy w sklepie Media Electro w Kamieniu Pomorskim. 

Myślicie o wymianie sprzętu? Potrzebujecie nową kuchnię, pralkę, komputer lub telewizor? Obecni na miejscu doradcy pomogą w podjęciu decyzji. Możecie je kupić za gotówkę lub na raty. Nie potrzebujecie zaświadczeń, zbędnych formalności, nie ani gotówki by cieszyć się swoim nowo zakupionym sprzętem. Nie musicie także myśleć o transporcie. Firma Media Electro dowiezie, wniesie i ustawi zakupione sprzęty w Waszym domu.

Clipboard02

Firma Media Electro ma konkurs dla Wszystkich klientów. Aby wziąć w nim udział wystarczy przyjść do sklepu, gdzie zrobimy Wam zdjęcie z marką Media Electro w tle. Zdjęcie zostanie udostępnione na naszym naszym fanpage’uOsoba, która uzyska największą liczbę lajków do niedzieli (11.12) wygra tablet. Pełny regułami konkursu znajduje się w sklepie Media Electro ul. Mieszka I 6a w Kamieniu Pomorskim.