Jesteście zainteresowani własnym mieszkaniem, ale nie macie zdolności kredytowej, aby ubiegać się o kredyt? W dalszym ciągu można wziąć udział w badaniu ankietowym, określającym zainteresowanie wśród mieszkańców gminy oraz osób, które chcą związać swoją przyszłość z Kamieniem Pomorskim.

Mieszkanie Plus to program skierowany dla rodzin, które nie mogą otrzymać mieszkania komunalnego, ale jednocześnie nie mają zdolności, aby ubiegać się o kredyt hipoteczny w banku. Celem programu jest poprawa dostępności mieszkań dla osób o dochodach utrudniających samodzielne zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych. System dopłat do czynszu planowany jest w okresie pierwszych 15 lat wynajmu mieszkania, a jego wysokość będzie zależeć od kryterium dochodowego w rodzinie.

Kamieński samorząd planuje wdrożyć program „Mieszkanie Plus” wraz z dodatkowym programem „Mieszkanie na Start”, w ramach których w Kamieniu Pomorskim przewidywana jest budowa mieszkań o charakterze budownictwa wielorodzinnego. Ankiety należy wypełniać i dostarczać do biura KTBS przy ulicy Kopernika 26 lub mailowo: info@kamienskkietbs.pl

Ankieta_mieszkanie – kliknij aby pobrać