DSC07453

24 mieszkania czekają na nabywców w nowo budowanym kwartale dominikańskim, będącym rekon­struk­cją histo­rycz­nej zabu­dowy miasta. – Nasi klienci mają do wyboru mieszkania jedno oraz dwupokojowe. Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest fakt, że do dyspozycji przyszłych nabywców będzie 48 miejsc parkingowych – mówi Małgorzata Gabryś-Kostur, prezes KTBS.

Inwestycja ma zakończyć się pod koniec czerwca. – Sądzę, że do końca wakacji, po spełnieniu wszelkich formalności, do kwartału będą mogli wprowadzić się pierwsi lokatorzy. Obecnie jesteśmy na etapie zawierania umów rezerwacyjnych na lokale – tłumaczy prezes KTBS.

bg03
bg02
bg01
bg03 bg02 bg01

Do tej pory zarezerwowano 12 mieszkań. W dalszym ciągu istnieje możliwość nabycia pozostałych 24. Najmniejsze dostępne mieszkanie ma 26 metrów kwadratowych powierzchni. Cena za metr kwadratowy wynosi 3780zł brutto.

Co zrobić, aby nabyć nieruchomość?

Pierw­szym krokiem jest zawarcie umowy rezerwacyjnej danego lokalu. Na tym etapie spółka nie pobiera zaliczek ani zadatków. Dalej następuje zawarcie pomiędzy KTBS a przyszłym nabywcą przedwstępnej umowy sprzedaży lokalu. Jest to niezbędny dokument dla osób ubiegających się o kredyt w banku. Finalizacja następuje po podpisaniu umowy sprzedaży.

Osoby zainteresowane mogą uzyskać wszystkie niezbędne informacje w siedzibie KTBS, telefonicznie 91-32-11388 lub na stronie internetowej kwartału. Jest tam też dostępny wykaz mieszkań wraz z rozkładem i rozmieszczeniem pomieszczeń.