20161215_085329

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że dziś (15.12) około godziny 7:15 wystąpiła awaria na rurociągu głównym sieci wodociągowej AC w ulicy Wojska Polskiego w Wolinie.

– Z uwagi na szybko postępujące podmywanie nawierzchni drogi i związana z tym potrzeba zamknięcia części ulicy Woj. Polskiego podjąłem decyzję o tymczasowym zamknięciu Stacji Ujęć Wody w Wolinie, która skutkuje brakiem wody u odbiorców: Wolina, Płocina i Unina. Zakład czyni starania w celu jak najszybszego usunięcia awarii i przywrócenia ciągłości dostaw wody. W przypadku przedłużania się usunięcia awarii zakład zgodnie z regulaminem dostarczania wody uruchomi mobilny, zastępczy punkt poboru wody. Za utrudnienia z tym związane przepraszam odbiorców – napisał p.o dyrektora Bogdan Wilkowski.

—————————————-

Awaria w sieci wodociągowej w Miejscowości Wolin została usunięta i tym samy odbiorcy wody w Wolinie, Płocinie i Uninie mają wodę. Jeszcze raz przepraszam odbiorców ww. miejscowości za niedogodności związane z awarią – napisał w mailu do naszej redakcji p.o dyrektora Bogdan Wilkowski