Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej uruchomiło Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Od teraz większość spraw można załatwić wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu!

Zagrożenie związane z pandemią wymusza ograniczenia w naszych kontaktach osobistych, dlatego w trosce o bezpieczeństwo i komfort wprowadzono nowe narzędzie komunikacji ze Spółką.

Aby korzystać z serwisu wystarczy wpisać widniejący na poniższej infografice adres www i zarejstrować konto. Do rejestracji potrzebny będzie symbol klienta, imię i nazwisko oraz numer ostatniej faktury.

System eBOK pozwala na podgląd Państwa konta oraz wiele innych korzyści.

👉wykaz faktur oraz terminy płatności

👉podgląd salda rachunku

👉mięsieczne i roczne wykresy zużycia wody

👉możliwość zgłaszania odczytów wodomierzy

👉możliwość aktualizacji danych kontaktowych

System będzie powiadamiał drogą SMS o wystawionych fakturach, awariach i terminach płatności. Aby korzystać z tych funkcji w przyszłości, należy uzupełnić dane kontaktowe o aktualny numer telefonu lub email.

Korzystanie z systemu odbywa się w bezpiecznym i szyfrowanym połączeniu, a Państwa dane są niedostępne dla niepowołanych osób.

W trosce o środowisko naturalne oraz Państwa komfort zachęcamy do wyrażenia zgody na przesyłanie faktur drogą elektorniczną. Usługa jest całkowicie bezpłatna!

– W najbliższym czasie zostanie uruchomiona usługa płatności on-line oraz inne udogodnienia. Mimo to zachęcamy do dzielenia się swoimi uwagami i sugestiami, ponieważ zależy nam, aby system był jak najbardziej dopasowany do Państwa preferencji. O wszystkich nowych funkcjach będziemy informować na bieżąco, a w razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – informuje wolińskie MPGK.