Pojedynki iluzjonistów, rodzinne malowanie, zabawy z Klaunem Konewką, Klaun Tomi Show, Małe Formy Teatralne, Teatr Pana O z opowieściami o Afryce – mamy dla dzieci tyle zabaw! W wakacje warto zadbać o formę : w programie zajęcia fitness z Alicją Taratajcio. Na skate parku przy Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej na dzieci i młodzież czekają doświadczeni instruktorzy – warto wykorzystać tę możliwość i spędzić ten czas aktywnie.

Amatorom zajęć plastycznych polecamy Czwartki Artystyczne, na których będziemy wykonywać ciekawe pamiątki z wakacji. 

W cyklu Spotkanie z Gwiazdą odwiedzą nas: 6.08.2020 – Jarosław Kret – prezenter pogody, dziennikarz telewizyjny, podróżnik, fotoreporter; 13.08.2020 – Zbigniew Buczkowski – aktor filmowy, estradowy, telewizyjny i teatralny, scenarzysta i reżyser; 20.08.2020 – Jarosław Wysocki – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny; 27.08.2020 – Olaf Lubaszenko – aktor filmowy i teatralny, reżyser i producent, prezenter telewizyjny, także wokalista i konferansjer, związany z Teatrem Buffo, Dyrektor artystyczny Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

Klasyczne Wtorki w Parku Chopina – koncerty wokalne i instrumentalne w wykonaniu znakomitych muzyków z całej Polski. Muzyczną wizytówką Międzyzdrojów są od wielu lat Międzynarodowe Czwartki Organowe, na które zapraszamy do kościoła pw. Świętego Piotra Apostoła w każdy czwartek sierpnia. Wszystkie wydarzenia z programu Między Naturą i Kulturą są bezpłatne!

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach