DSC06614
DSC06640
DSC06651
DSC06665
DSC06676
DSC06680
DSC06697
DSC06614 DSC06640 DSC06651 DSC06665 DSC06676 DSC06680 DSC06697

Baykus Kebab otwiera się na nowy rynek! Od teraz, znane i lubiane produkty lokalnego przedsiębiorcy będziecie mogli spotkać także w zupełnie innej branży pod nazwą WaFlova. Produkowane w Wolinie lody rzemieślnicze wykonywane jedynie na bazie naturalnych produktów przy współpracy z jednymi z najlepszych technologów w kraju będziecie mogli spróbować w Wolinie oraz Pobierowie.

Całą zimę przygotowywaliśmy się do tego przedsięwzięcia. Zjeździliśmy kraj, aby nauczyć się jak najwięcej na ten lodów. Odwiedziliśmy największe targi sweet expo w Warszawie, a także wzięliśmy udział w największych targach lodziarskich organizowanych w Rimini we Włoszechpodkreśla Piotr Sowiński, właściciel firmy Baykus oraz lodziarni WaFlova. 

W wolińskiej siedzibie firmy, gdzie odbywa się produkcja właściciel postawił na zakup sprzętu z najwyższej półki. Pozwoli on z pewnością na sprostanie wymaganiom wszystkich klientów.

Jesteśmy w stanie wyprodukować lody w przeróżnych smakach. Od tradycyjnych na bazie mleka i śmietany, czekolady, poprzez lody wodne tzw. sorbety ze świeżych owoców sezonowych. Nie mówimy nie lodom o smaku warzyw, np. marchewki. Nie ma żadnych ograniczeń, dla nas liczy się finalny smak. We współpracy z jednymi z najlepszych technologów w kraju, którzy wspierają nas w tej kwestii opracowujemy naprawdę wyjątkowe produkty – dodaje Sowiński.

Do produkcji lodów używane są najwyższej jakości składniki. – Żadnej chemii, w grę wchodzą tylko naturalne produkty tj. lody owocowe rzecz jasna na bazie świeżych owoców. Szykujemy też coś dla fanów napojów wyskokowych. Whiskey z colą, wódka z red bullem, prosecco czy mohito to tylko kilka z naszych propozycji. 

Główna, stacjonarna lodziarnia mieści się w Pobierowie przy ulicy Grunwaldzkiej. Oprócz tego właściciel zakupił też mobilny wózek, który będzie przemieszczał się po ulicach waszych miast – Dlatego też zachęcamy do śledzenia naszego Fanpage’a. Może akurat tego dnia będziemy u was. Lody będzie można także zakupić na wynos w większych ilościach. Zapraszamy do współpracy lodziarnie, które nie posiadają własnej produkcji, a chciałyby mieć w swojej ofercie lody z najwyższej jakości produktówmówi właściciel WaFlovej.