Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, szczególnie osób starszych i chorych, zainicjowaliśmy w sklepie Lewiatan w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Szczecińskiej 12 akcję Sąsiedzka pomoc, która adresowana jest do osób, znajdujących się w grupie podwyższonego ryzyka zarażenia koronawirusem. Polega ona na możliwości telefonicznego zamówienia zakupów, które następnie dostarczone będą przez pracowników sklepu do domu potrzebującej osoby.

W Naszym sklepie będą dostępne ulotki informacyjne wraz z numerem telefonu pod którym można składać zamówienia. Prosimy Naszych Klientów aby przekazali te ulotki osobom które wobec zaistniałej sytuacji powinny bądź są zmuszane do pozostania w domu.

Podczas rozmowy telefonicznej Pracownik sklepu ustali listę zakupów, adres i godzinę dostawy oraz sposób płatności za zakupy.

Lewiatan to coś więcej niż miejsce robienia zakupów– wspólnie tworzymy społeczność, która może na siebie liczyć w trudnych chwilach. Jeśli Macie Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt z numerem 91 382 00 83, chętnie udzielimy odpowiedzi. Minimalne zamówienie wynosi 100 zł, a dowozy są realizowane od godz 12 do 15.