Zawodnicy Tanecznego Klubu Sportowego Jantar z Wolina i Międzyzdrojów zakończyli blisko dwutygodniowy letni camp w urokliwym Pałacu nad Jeziorem w Chociwlu.

Pary ochoczo nadrabiały zaległości związane z trzymiesięczną kwarantanną bawiąc się przy tym i ciesząc z możliwości spędzenia czasu we własnym gronie. Tancerze korzystali do woli z pięknej sali tanecznej, kortów tenisowych oraz basenu, który stał się największą atrakcją w upalne dni. Była balonada, dyskoteki z fotobudką, zajęcia plastyczne, konkursy sportowe i… mniej sportowe takie jak zjadanie arbuza na czas.

W związku z zagrożeniem Covid -19 codziennie przed rannym rozruchem mierzona była uczestnikom obozu temperatura-nie odnotowano żadnej podwyższonej i zdrowi wróciliśmy do domów. Tancerze czekają teraz niecierpliwie na treningi we wrześniu mając wielką nadzieję, że swoje umiejętności będą mogli wkrótce zaprezentować na turniejach. Obóz mógł zostać zorganizowany dzięki wsparciu Gminy Miasta Międzyzdrojów i Wolina – za co szczerze dziękujemy i tanecznie pozdrawiamy.

Anna Zjawińska