KSW 51 stanie pod znakiem walki Pudzianowski vs Jun. Kto jeszcze powalczy na gali w Zagrzebiu? Karta Walk KSW 51 to mieszanka polskich gwiazd MMA z najlepszymi zawodnikami na Bałkanach. Nie chcecie oglądać walk w domu? Restauracja Herbowa zaprasza! 

Karta Walk KSW 51 to przede wszystkim walka wieczoru: Pudzianowski vs Jun. Mariusz Pudzianowski wraca po dwóch z rzędu porażkach i mięśniowej kontuzji, której nabawił się w starciu z Szymonem Kołeckim. To starcie miało miejsce w marcu 2019 roku. Wcześniej Pudzian musiał uznać wyższość Karola Bedorfa. W zupełnie innej sytuacji jest jego rywal – Erko Jun. Bośniak wygrał wszystkie trzy walki, jakie miał okazję toczyć w klatce KSW. W swoim debiucie pokonał Tomasza „Stracha” Oświecińskiego, potem rozprawił się z Popkiem, a ostatnio okazał się lepszy od Akopa Szostaka. Początkowo Jun traktowany był tylko jako tzw. freak, jednak swoją postawą zasłużył sobie na walkę z prawdziwym weteranem i legendą federacji KSW. Pudzianowski w swoim dorobku ma aż 20 walk w formule MMA, z czego 12 zwycięskich. Nie da się ukryć, że faworytem walki Pudzianowski vs Jun będzie ten pierwszy. Bośniaka nie wolno jednak przedwcześnie skreślać.

Walki KSW 51 to jednak nie tylko Pudzian i Jun. Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek z udziałem Borysa Mańkowskiego. Jego rywalem będzie Vaco Bakocevic. Mańkowski w tym starciu będzie chciał przełamać złą passę. W trzech ostatnich walkach zanotował trzy porażki – z Mamedem Khalidowem, Roberto Soldiciem i Normanem Parkiem.