DSC07546

Polska to kraj niewolników rządzonych przez bandytów i złodziei – tak w skrócie można zobrazować tezy głoszone przez Janusza Korwin-Mikke podczas jego spotkania z wyborcami w Międzyzdrojach. Wszystko w ramach cyklu spotkań po nadmorskich miejscowościach.

 – Kiedyś w Europie dzieci należały do rodziców, w Unii dzieci należą do Państwa. Nie macie już dzieci, bo te należą do Państwa. To Państwo mówi Wam kiedy macie szczepić dzieci, kiedy mają iść do szkoły. Nawet w prywatnych placówkach program zatwierdzany jest przez MEN. Dzisiaj ludzie nie są już ludźmi. Jesteśmy tylko niewolnikami – stwierdził prezes.

DSC07540

Podczas spotkania było także o dostępie do broni czy obowiązku zapinania pasów w trakcie jazdy samochodem. – Niewolnik od człowieka wolnego różni się tym, że ludzie wolni mogą mieć broń. Broń nam odebrano więc jesteśmy niewolnikami. O tym, czego uczy się dziecko niewolnika decyduje jego Pan. Kiedyś to rodzice decydowali o kształceniu, dziś mamy dzieci Państwowe i to Państwo decyduje czego będą się uczyć. Dzieci przestały się rodzić, bo po co niewolnikowi rodzić dziecko swojemu Panu? W ustroju niewolniczym jest jedna zasada. Pan ma obowiązek utrzymywać niewolnika do końca dni jego i tak już jest. Żyjemy w czystym ustroju niewolniczym. Jeżeli jadę samochodem, to mogę powiedzieć dziecku żeby zapięły pasy bo tata każe. Jak to można kazać wolnemu człowiekowi zapinać pasy w jego własnym samochodzie? Czy ktoś sobie wyobraża, żeby kilka wieków temu ktoś przyszedł do d’Artagnan i powiedział „Pan się przypnij paskiem do konia, bo Pan możesz spaść i się zabić”. To jest nie do pomyślenia, to sprzeczne z zasadami cywilizacji.

DSC07534

Korwin-Mikke przez ostatnie dwa dni odwiedził Świnoujście i Międzywodzie. Spotkania odbywają się na świeżym powietrzu, a wstęp na nie jest bezpłatny. Jak stwierdził polityk, daje mu to możliwość spotkania  się z ludźmi, do których nie mógłby dotrzeć w żaden inny sposób.

Nasi właściciele chcą aby niewolnicy byli jak najgłupsi. Dlatego robi się koedukację, bo wiadomo, że te szkoły są gorszę niż żeńskie i męskie. Robi się specjalnie koedukację żeby było głupio, a jak nie pomaga to się robi klasy integracyjne i się dodaje dzieci niepełnosprawne umysłowo, żeby obniżyć poziom nauczania. Wszystko robi się celowo, bo niewolnik ma być głupi. Tak głupi żeby uwierzył w globalne ocieplenie. Tylko idiota może uwierzyć, że jest jakieś potworne globalne ocieplenie. Bo jak temperatura podniesie się o 2 stopnie, to zaleje cały świat i będzie globalne nieszczęście. (…) Jeśliby się lody Arktyki rozpuściły to po pierwsze byłoby świetnie bo można by było podróżować między Rosją i Kanadą przez morze co byłoby znakomite. Nawet gdyby to z fizyki wiemy, że jeżeli rozpuści się lód, to się poziom wody nie podniesie aż nawet o jotę. To totalna głupota. Po co się to robi? Biznes! Wydano 2 bln euro na walkę z globalnym ociepleniem. A jak wiadomo jak się coś zamawia to 10% jest dla tego co ktoś zamawia. Chodzi o 200mld i ta banda złodziei z Unii sobie te pieniądze przywłaszcza – podkreślał Janusz Korwin-Mikke. W jego ocenie celem funkcjonowania dzisiejszego Państwa jest to, aby nakraść.Ci wszyscy ludzie u władzy nie mają żadnej idei ani ideologii. Celem dzisiejszych Państw jest to, aby ich aparat nakradł. Ci wszyscy ludzie pchają się do żłobu, ich celem jest żłób.

DSC07544

Równość jest złem. Ludzie są różni i my mówimy jasno, jeżeli będziemy rządzili to człowiek który pracuje będzie miał dobrze. 85% amerykańskich milionerów dorobiło się pracą własnych rąk. Jak człowiek ma w główce dobrze, to będzie miał bardzo dobrze. A jak człowiek ma w główce dobrze i ciężko pracuje to będzie miał „TAK”. A jak człowiek jest idiota i leń, to będzie miał bardzo źle, obiecuje że będzie miał u nas bardzo źle. Będzie umierał z głodu, ale krótko bo po dwóch dnia przestanie być leniem i weźmie się do roboty, bo nic tak nie uczy jak głód. Jeżeli będzie wiedział, że nie dostanie żadnego zasiłku to od razu weźmie się do roboty. Kto nie pracuje, ten nie je – stwierdził krótko Korwin-Mikke.