Kolejny raz nowi funkcjonariusze, odbywający adaptację zawodową w Komisariacie Policji w Międzyzdrojach, wykazali się czujnością i profesjonalizmem działania. Mundurowi, którzy w przyszłości służbę pełnić będą w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, zatrzymali osobę poszukiwaną do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności.

W czwartek (21.11.2019 r.), funkcjonariusze adaptacji zawodowej: post. Piotr Przychodzeń wraz z post. Weroniką Zielińską – pełniący służbę na terenie Komisariatu Policji w Międzyzdrojach, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności.Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który palił papierosa na przystanku autobusowym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przystanek autobusowy jest miejscem, w którym palenie jest zabronione.

W trakcie legitymowania okazało się, że to 37-letni mieszkaniec Świnoujścia, poszukiwany do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Dzięki czujnym stróżom prawa, mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności.

st. sierż. Aleksandra Berenda