Będziemy robić barwne opaski z piórkami, malować bojowo buźki, budować tipi i totemy. Odbędzie się konkurs lepienia z gliny, tematem będzie „Mój indiański Rumak” (rozwiązanie konkursu, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród rzeczowych o godzinie 18.15)

Gość specjalny: INDIANKA Leśny Kwiat, która przeprowadzi animacje nie tylko dla najmłodszych! Jeśli nie będzie za gorąco, odwiedzą nas również KONIE ze stadniny w Jarszewie
Przewidziane są również inne atrakcje! Jeśli masz strój indiański załóż go! MILE WIDZIANE PRZEBRANIA! Miejsce: Park Jana Pawła II w Kamieniu Pomorskim, 20.08.2020r. w godzinach 16:00 – 19:00.

Na Pikniku przestrzegać będziemy obowiązujących przepisów epidemiologicznych tj. każdy uczestnik będzie zobowiązany do wpisania się na listę (zaakceptowania regulaminu), dezynfekcji rąk przed wejściem i na każdym stoisku manualnym, posiadania maseczki w przypadku niemożliwości zachowania 2-metrowego dystansu społecznego… W razie przeziębienia/choroby czy niedawnych podróży do krajów/rejonów o podwyższonym ryzyku COVID prosimy o nieprzychodzenie na Piknik.

Przypominamy, że MASECZKI DLA DOROSŁYCH SĄ OBOWIĄZKOWE w przypadku niezachowywania dystansu! Jesteśmy przygotowani na wypadek zaostrzenia przepisów, więc kolejne Pikniki mogą okazać się dla Was niespodzianką! Śledźcie nasze poczynania!