IMG_6176

Już w ten czwartek 14 lipca 2016 roku zapraszamy na II Rodzinny Piknik na kamieńskiej Marinie. Podczas pikniku wystąpi goleniowski Teatr Brama ze spektaklem pt. „Sen marudy”.

Spektakl “Sen Marudy” jest interaktywną podróżą, która poprzez zabawy integruje dzieci i pozwala im zrozumieć, że ich zachowanie i aktywność ma duży wpływ na ich życie i otoczenie. Dzięki wykorzystaniu lalek nawet najbardziej zamknięte dzieci łapią kontakt z “bohaterem”. Dzieci wyruszą w podróż wraz z Marudą – postacią, która uważa, że życie jest nudne i nie ma sensu. Nie potrafi znaleźć w nim nic interesującego. Odrabiając pracę domową zasypia, by w snach odbyć niesamowitą podróż. Odwiedzając inne kraje i poznając kultury może przekonać się, że życie ma wiele barw, a także że sam może je kreować. Dzięki wyobraźni bohater przeżywa przemianę.

IMG_6232
Spektakl dotyka problemów zdrowego stylu życia, otwartości, przyjaźni i siły pozytywnego nastawienia. Spektakl uczy dzieci aktywnego spędzania wolnego czasu oraz odkrywania świata. Pokaże dzieciom jak można się bawić nie korzystając z tabletów i komputerów.  „Sen Marudy” Występują: Oleh Nesterov i Anastasiia Miedviedieva, Reżyseria: Oleh Nesterov i Anastasiia Miedviedieva

IMG_6242

Kamieński Dom Kultury