Siostry pochodzące z Kamienia Pomorskiego, które swoją rozpoznawalność zdobyły prowadząc internetowego bloga z fit poradami oraz przepisami. Autorki książki kulinarnej pt. „Słodko Zdrowe”, trenerki sportowe, ambasadorki marki Sante.

Wielokrotnie gościły w programach telewizyjnych takich jak Dzień Dobry TVN, Ninja Warrior, Pytanie na Śniadanie czy programach stacji TTV. Artykuły ich autorstwa publikowano na łamach Gazety Wyborczej, Rzeczpospolitej czy magazynu Shape.

Na swoim koncie mają liczne współprace ambasadorskie z globalnymi markami oraz akcje charytatywne na rzecz zwierząt. Warsztaty sportowe oraz trening:

W trakcie 45 minutowych warsztatów uczestniczki zdobędą podstawową wiedzę z zakresu żywienia oraz ćwiczeń sportowych, prawidłowej postawy ciała oraz niezbędne informacje, potrzebne do wykonywania treningów samodzielnie np. w domu czy na siłowni.

Trening będzie praktycznym wykorzystaniem zdobytej wiedzy, potrwa około 50 minut i nie będzie wymagał zaawansowanej sprawności fizycznej. Udział w wydarzeniu jest darmowy a każda z uczestniczek otrzyma prezent upominkowy z kosmetykami marki Maybelline oraz Garnier. Osoby zainteresowane prosimy o wpisanie się na listę.