To będzie wyjątkowy dzień dla wszystkich miłośników kebabów. Już w najbliższą niedzielę 8 marca ChonoTu Kebab świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji we współpracy z naszym partnerem mamy dla naszych Czytelników wyjątkowe upominki. Do wygrania vouchery, kufle oraz koszulki. 

Urodziny lokalu ChonoTu Kebab zbiegną się w czasie z Dniem Kobiet. Te dwa wydarzenia to w ChonoTu okazja do świętowania wspólnie z sympatykami lokalu, mieszczącego się przy ul Wysockiego 8. Już w najbliższą niedzielę na wszystkich miłośników kebabów czekają urodzinowe promocje w ChonoTu.

To nie wszystko! Dla wszystkich tych, którzy zdecydują się wziąć udział w kolejnym konkursie przygotowanym przez naszą redakcję we współpracy z ChonoTu Kebab przewidzieliśmy nagrody. Wystarczy polubić poniższe zdjęcie, a w komentarzu na naszym Facebookowym profilu napisać z kim chcielibyście zjeść kebaba. Listę nagrodzonych podamy jutro o godzinie 18. Do wygrania trzy vouchery o wartości 50 zł, 7 kufli i 5 koszulek.

8 marca w I urodziny ChonoTu:
Kebab w bułce/ Rollo 8zł
Fryto kebab / Rollo 8zł
Nie przegapcie – specjalna promocja obowiązuje tylko zamówienia składane na miejscu i tylko w dniu urodzin. O godzinie 20 na wszystkich klientów na miejscu będzie czekał tort!

Wyniki konkursu: 
Vouchery o wartości 50 zł do realizacji w lokalu ChonoTu:
Beata Sobieska, Irena Borczyk, Kamila Kawińska
Kufle wygrywają:
Monika Wach – Puchalska, Michał Krygier, Cezary Siomka, Ala Smoląg, Agata Korkusz, Henryk Ujazda, Justyna Rzeźnik
Koszulki wygrywają:
Marcin Pietkiewicz, Daria Piekarz, Mariusz Wieczysty, Dawid Włodarczyk, Jacek Jarema